Alvin Stöhr

Alvin Stöhr
Alvin Stöhr
Alvin Stöhr
Alvin Stöhr
Alvin Stöhr
Alvin Stöhr

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALVIN STÖHR (1874-1941): Motiv mot söder, Stockholm, signerad och daterad Alvin Stöhr -27, olja på duk, ca 65x90 cm

733912

2020-02-06