Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GALLERSKÅL MED FAT, porslin, Kina, 1700-tal, underglasyr blå dekor av landskap, skålens längd ca 21, fatets längd ca 24 cm
Något smäre nagg
733942
2020-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här