Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
URNOR, 1-par, porslin, Kina, slutet av 1800-talet, Imari, höjd ca 87 cm
Skada samt lagning vid respektive lock, bruksslitage
733965
2020-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här