Fat Kina 1700-tal Imari

Fat Kina 1700-tal Imari
Fat Kina 1700-tal Imari
Fat Kina 1700-tal Imari
Fat Kina 1700-tal Imari
Fat Kina 1700-tal Imari
Fat Kina 1700-tal Imari
Fat Kina 1700-tal Imari
Fat Kina 1700-tal Imari
Fat Kina 1700-tal Imari
Fat Kina 1700-tal Imari

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

URNOR, 1-par, porslin, Kina, slutet av 1800-talet, Imari, höjd ca 87 cm

Skada samt lagning vid respektive lock, bruksslitage

733965

2020-02-11