Två tennfat

Två tennfat
Två tennfat
Två tennfat
Två tennfat
Två tennfat
Två tennfat
Två tennfat
Två tennfat
Två tennfat
Två tennfat

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 2 st, 1800-tal, tenn, diameter ca 36 respektive 40 cm

Slitage, lagningar

733971

2020-02-06