Idunlitografi i efter Carl Larsson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL LARSSON, efter förlaga av Carl Larsson, "Tittut", signerad och daterad i plåten CL 1901, för tidskriften Idun, färglitografi, ca 39x55 cm

733974

2020-02-06