Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
OLLIO (Jonathan Josefsson): "8 dot # 6" målning inramad med glasskiva, signerad och daterad Jonathan Josefsson 2011, bildmått ca 50x70 cm
Obetydligt slitage
733997
2020-02-06