Spelskrin och skrivschatull

Spelskrin och skrivschatull
Spelskrin och skrivschatull
Spelskrin och skrivschatull
Spelskrin och skrivschatull
Spelskrin och skrivschatull
Spelskrin och skrivschatull
Spelskrin och skrivschatull
Spelskrin och skrivschatull
Spelskrin och skrivschatull
Spelskrin och skrivschatull

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELSKRIN och RESESCHATULL / SKRIVSCHATULL, England, 1800-tal, mässingslister och beslag, spelskrin 1930-tal, fanerad i rotfanér, invändigt med spelmarker mm, längd ca 35,5 resp. 28 cm, nycklar finns

Skador

734011

2020-02-06