Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PER-OLOF OLSSON ( född 1949): "Tanthatten", signerad och daterad 2001, blandteknik/collage, ca 28x35 cm
Zustandsbeschreibung
734018
2020-02-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner