Pr-Olof Olsson

Pr-Olof Olsson
Pr-Olof Olsson
Pr-Olof Olsson
Pr-Olof Olsson

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PER-OLOF OLSSON ( född 1949): "Tanthatten", signerad och daterad 2001, blandteknik/collage, ca 28x35 cm

Zustandsbeschreibung

734018

2020-02-06