Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NORRGAVEL, klädskåp, med specialbyggd inredning, klädstång samt lådor, höjd ca 210, ca 110x57 cm
Smärre märken, slitage, fläckar, krackelyr.
734024
2020-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här