Skåp Norrgavel

Skåp Norrgavel
Skåp Norrgavel
Skåp Norrgavel
Skåp Norrgavel
Skåp Norrgavel
Skåp Norrgavel

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORRGAVEL, klädskåp, med specialbyggd inredning, klädstång samt lådor, höjd ca 210, ca 110x57 cm

Smärre märken, slitage, fläckar, krackelyr.

734024

2020-02-06