Waldemar Nyström oljemålning
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
WALDEMAR NYSTRÖM (1864-1924): Par i trappa, signerad och daterad Wald Nyström -45, olja på pannå, atergo "utställd på höstsalongen 1945", ca 55x46 cm
Kuntoraportti
734027
Päivämäärä:
2020-02-06