Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSPENDYL, 1900-talets mitt, rokokostil, förgylld, höjd 63, bredd 41 cm, pendel samt nyckel finns
Bakstycke saknas, färgbortfall
734039
2020-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här