Ernst Billgren färglitografi

Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi
Ernst Billgren färglitografi

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): Räven i blå kavaj, signerad Ernst Billgren, 105/175, färglitografi, bildmått ca 47x58 cm

734045

2020-02-06