Jolus armbandsur
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOLUS, armbandsur, guldpläterad, 1940/50-tal, manuellt uppdrag, sekundvisare, plexiglas, kronograf, boettnr. 269135, diameter 34 mm
Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage på urtavla samt glas, repor, bruksslitage
734050
2020-02-12