Jolus armbandsur

Jolus armbandsur
Jolus armbandsur
Jolus armbandsur
Jolus armbandsur
Jolus armbandsur
Jolus armbandsur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOLUS, armbandsur, guldpläterad, 1940/50-tal, manuellt uppdrag, sekundvisare, plexiglas, kronograf, boettnr. 269135, diameter 34 mm

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage på urtavla samt glas, repor, bruksslitage

734050

2020-02-12