Girard Perregaux herrarmbandsur i stål
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GIRARD PERREGAUX, armbandsur, stål, 1940-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 4816, cal 27 BE, verknr. 327, läderarmband samt spänne i gulddoublé (ej original), diameter 32,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, visare med senare lysmassa, saknar lyrfjäder, bruksslitage
734052
2020-02-12