Girard Perregaux herrarmbandsur i stål

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GIRARD PERREGAUX, armbandsur, stål, 1940-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 4816, cal 27 BE, verknr. 327, läderarmband samt spänne i gulddoublé (ej original), diameter 32,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, visare med senare lysmassa, saknar lyrfjäder, bruksslitage

734052

2020-02-12