Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SILVER, 9 dlr., 18/1900-tal, bestående av: skålar, sockerruska, saltkar, omgjord såssnipa, höjd 4-15 cm, total vikt 513 g
Smärre slitage
734063
2020-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här