Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BREVKNIVAR, 16 st., 1800- och 1900-tal, utförda koppar, tenn och trä, 1 i silver med svart bakelit, längder ca 19-29 cm
Slitage
734075
2020-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här