Figuriner

Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner
Figuriner

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, 10 st., Hans Bölling, stor och liten fågelunge, Skjöde Knudsen, 1 andunge, 2 abstrakta skulpturer, 2 sittande änder, Laurids Lönborg, katt, de övriga ej signerade, delvis målat trä, 9 st i teak, höjd mellan ca 5-30 cm

Smärre slitage

734090

2020-02-11