Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CASOLETTER, 1 par, empire, brännförgylld samt mörkpatinerad brons, höjd ca 29 cm
Ingår i temaauktionen "Grand Tour"
Bruks och åldersrelaterat slitage
734098
2020-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här