Casoletter empire

Casoletter empire
Casoletter empire
Casoletter empire
Casoletter empire
Casoletter empire
Casoletter empire
Casoletter empire
Casoletter empire
Casoletter empire
Casoletter empire
Casoletter empire
Casoletter empire
Casoletter empire
Casoletter empire
Casoletter empire
Casoletter empire

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CASOLETTER, 1 par, empire, brännförgylld samt mörkpatinerad brons, höjd ca 29 cm

Ingår i temaauktionen "Grand Tour"

Bruks och åldersrelaterat slitage

734098

2020-03-26