Grand Tour Souvenirer

Grand Tour Souvenirer
Grand Tour Souvenirer
Grand Tour Souvenirer
Grand Tour Souvenirer
Grand Tour Souvenirer
Grand Tour Souvenirer
Grand Tour Souvenirer
Grand Tour Souvenirer
Grand Tour Souvenirer
Grand Tour Souvenirer
Grand Tour Souvenirer
Grand Tour Souvenirer
Grand Tour Souvenirer
Grand Tour Souvenirer
Grand Tour Souvenirer
Grand Tour Souvenirer

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAND TOUR SOUVENIRER, (2) 1800-talets slut, i form av Atlas, brons och senare monterad på en sockel i marmor (portor), orm i brons, stämpelmärkt R G Zimmermann, Atlas höjd (med sockel) ca 16 cm

Temaauktion: Grand Tour

Atlas ej komplett, slitage

734103

2020-03-26