Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BESTICK, 60 delar, silver, 18/1900-tal, bl.a Rosenholm, gammal fransk, Empire, samt finska bestick med adelsvapen, längd 11-21 cm, vikt 1214 g
Smärre slitage, monogram förekommer
734109
2020-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här