Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR / KYLARPRYDNAD i form av jaguar, 1900-talets andra hälft, mässing, monterad på kromad sockel, höjd ca 12,5, längd 21 cm
Smärre slitage
734169
2020-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här