Skulptur kylarprydnad

Skulptur kylarprydnad
Skulptur kylarprydnad
Skulptur kylarprydnad
Skulptur kylarprydnad
Skulptur kylarprydnad
Skulptur kylarprydnad
Skulptur kylarprydnad
Skulptur kylarprydnad
Skulptur kylarprydnad
Skulptur kylarprydnad

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR / KYLARPRYDNAD i form av jaguar, 1900-talets andra hälft, mässing, monterad på kromad sockel, höjd ca 12,5, längd 21 cm

Smärre slitage

734169

2020-02-11