Gunilla Allard Sahara 1 par fåtöljer

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

GUNILLA ALLARD, 1 par, fåtöljer, "Sahara", armlän i valnöt, stomme i förkromat stål, vit skinnklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, smärre repor på armlänen samt fläckar på klädseln

734172

2020-02-12