Gunilla Allard Sahara 1 par fåtöljer
Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
GUNILLA ALLARD, 1 par, fåtöljer, "Sahara", armlän i valnöt, stomme i förkromat stål, vit skinnklädsel, sitthöjd ca 42 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, smärre repor på armlänen samt fläckar på klädseln
734172
2020-02-12