Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RELIKVARIUM, 1800-talets slut, Bild av Veronica svetteduk i form av tryck på linneduk med stämpel och lacksigill, ställning i brons, ca 38,5 cm
Fläckar, slitage
734173
2020-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här