Relikvarium

Relikvarium
Relikvarium
Relikvarium
Relikvarium
Relikvarium
Relikvarium
Relikvarium
Relikvarium
Relikvarium
Relikvarium
Relikvarium
Relikvarium

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RELIKVARIUM, 1800-talets slut, Bild av Veronica svetteduk i form av tryck på linneduk med stämpel och lacksigill, ställning i brons, ca 38,5 cm

Fläckar, slitage

734173

2020-02-11