Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUNILLA ALLARD, 1 par, fåtöljer, "Sahara", armlän i valnöt, stomme i förkromat stål, vit skinnklädsel, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, smärre repor på armlänen samt fläckar på klädseln
734183
2020-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här