Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNILLA ALLARD, (2) ´´Cooper´´ soffbord, skiva i vit laminat, underrede i förkromad stål, höjder ca 53, 80x70 resp 53, 55x45 cm
Bruksslitage, smärre repor samt märken
734193
2020-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här