Gunilla Allard Cooper 2 st soffbord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNILLA ALLARD, (2) ´´Cooper´´ soffbord, skiva i vit laminat, underrede i förkromad stål, höjder ca 53, 80x70 resp 53, 55x45 cm

Bruksslitage, smärre repor samt märken

734193

2020-02-12