Gunilla Allard 1 par Cooper soffbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNILLA ALLARD, 1 par, ´´Cooper´´ soffbord, skiva i vit laminat, underrede i förkromad stål, höjd 53, 55x45 cm

Bruksslitage, repor, märken

734194

2020-02-12