Soffa och soffbord

Soffa och soffbord
Soffa och soffbord
Soffa och soffbord
Soffa och soffbord
Soffa och soffbord
Soffa och soffbord
Soffa och soffbord
Soffa och soffbord
Soffa och soffbord
Soffa och soffbord
Soffa och soffbord
Soffa och soffbord
Soffa och soffbord
Soffa och soffbord
Soffa och soffbord
Soffa och soffbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA och SOFFBORD, 1900-talets fjärde kvartal, soffans stomme i betsat lövträ med rygg i metallnät, svart läderklädsel, soffans längd 137, soffbordets höjd ca 55, diameter ca 97 cm

Fläckar och slitage

734229

2020-02-08