Soffa och soffbord
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA och SOFFBORD, 1900-talets fjärde kvartal, soffans stomme i betsat lövträ med rygg i metallnät, svart läderklädsel, soffans längd 137, soffbordets höjd ca 55, diameter ca 97 cm
Fläckar och slitage
734229
2020-02-08