Karmstolar i skinn

Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FASEM, karmstolar, 6 st, Italien, 1980-tal, kromad stomme, sits o rygg i skinn, sitthöjd ca 46 cm

Två sitsar med skador, brukslitage

734252

2020-02-06