Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
MARTIN POSER (1909-1999), olja på duk, signerad, trädgårdsmotiv med blommade träd, bildmått 21x25 cm
Sedvanligt ytslitage
734256
2020-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här