Martin Poser

Martin Poser
Martin Poser
Martin Poser
Martin Poser

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

MARTIN POSER (1909-1999), olja på duk, signerad, trädgårdsmotiv med blommade träd, bildmått 21x25 cm

Sedvanligt ytslitage

734256

2020-02-17