Gripsholmsfåtöljer Norell

Gripsholmsfåtöljer Norell
Gripsholmsfåtöljer Norell
Gripsholmsfåtöljer Norell
Gripsholmsfåtöljer Norell
Gripsholmsfåtöljer Norell
Gripsholmsfåtöljer Norell
Gripsholmsfåtöljer Norell
Gripsholmsfåtöljer Norell

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

NORELL, karmfåtöljer, 1 par, 1900-talets anadra hälft, sk Gripsholmsfåtöljer, bemålade, skuren dekor, lösa plymåer, rutig klädsel, etikettmärkning, sitthöjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Armstöd m senare klädsel, klädsel m slitage, stommens stoppning torkad

734257

2020-02-06