Ryno Friberg oljemålning
2020-02-15
734265
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RYNO FRIBERG (1920-2018): Penséer, signerad, daterad à tergo 1995, olja på duk, ca 32x23 cm