Ryno Friberg oljemålning

Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYNO FRIBERG (1920-2018): Penséer, signerad, daterad à tergo 1995, olja på duk, ca 32x23 cm

734265

2020-02-15