Hans Richter litografi

Hans Richter litografi
Hans Richter litografi
Hans Richter litografi
Hans Richter litografi
Hans Richter litografi
Hans Richter litografi
Hans Richter litografi
Hans Richter litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS RICHTER (1888-1976): Komposition, från serien "Sur une jambe", färglitografi, signerad, 66/100, bladmått ca 45x59 cm

Oramad, något gulnad, hörn med "skugga"

734269

2020-02-06