Edition Amour Omega Genève Armbandsur 14K
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA GENÈVE, armbandsur, 1960-tal, 14K, rödguld, manuellt urverk, plexiglas, krona med Omega, präglad läderrem och förgylld sölja original, ref nr. 131.041, verk nr. 29663858, kaliber 601, diam ca 33 mm
Fint skick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
734271
2020-02-09