Soffbord jakaranda

Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, jakaranda, sarg med hylla, höjd ca 50, 160x68 cm, CITES-intyg finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, repor, lagning (vid sarg)

734282

2020-02-06