Jörgen Nash

Jörgen Nash
Jörgen Nash

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÖRGEN NASH (Danmark, 1920-2004):, signerad och daterad Jörgen Nash 1999, 10/250, färglitografi, EA 7/70, ca 62x47 cm

Oramat blad. Mjukt hörnveck i övre hörn.

734286

2020-02-06