Brickbord Viskadalens Möbelindustri

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VISKADALENS MÖBELINDUSTRI, bord, 1 par, 1960-tal, teak, lösa brickor, höjd ca 43, diameter 46 cm

Brukslitage, smärre fläckar ett ben limmat (vid fäste)

734288

2020-02-06