Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Skyskrapor, monogramsignerad SH samt dterad 1954, blandteknik med blyerts och akvarell, bildyta innaför passepartout ca 38x27 cm
734316
2020-02-06