Maj Arnell

Maj Arnell
Maj Arnell
Maj Arnell
Maj Arnell
Maj Arnell
Maj Arnell

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

MAJ ARNELL (1919-2005): "Landskap", signerad MA, a tergo betitlad och daterad -54, olja på duk, ca 48x66 cm

734317

2020-02-06