Sven X:et Erixson litografi

Sven X:et Erixson litografi
Sven X:et Erixson litografi
Sven X:et Erixson litografi
Sven X:et Erixson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): "Italienska fiskare", signerad och daterad Sven Erixon -55, färglitografi, provtryck, bildmått ca 45x60 cm

Marginaler något gulnade

734326

2020-02-06