Biblioteksstege betsad furu

Biblioteksstege betsad furu
Biblioteksstege betsad furu
Biblioteksstege betsad furu
Biblioteksstege betsad furu
Biblioteksstege betsad furu
Biblioteksstege betsad furu
Biblioteksstege betsad furu
Biblioteksstege betsad furu

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE/STEGPALL, 1900-talets mitt, betsad furu, höjd 59 cm

Bruksslitage, torrsprickor, renoverad

734330

2020-02-13