Klubbat för:
65 EUR
Utropspris
200 EUR
TIMO SARPANEVA, vaser 5 st, Finlandia-serien, signerad Timo Sarpaneva 3352, 3356, 3351, 3351, 3356, Iittala 1960-tal, klart och gråtonat glas, höjd 10-20 cm
Kanttnaggade
734337
2020-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här