Georg Lodström oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GEORG LODSTRÖM (1915-1972): Blomsterstilleben, signerad Georg Lodström, olja på pannå, ca 46x37 cm
Kuntoraportti
734340
Päivämäärä:
2020-02-06