Georg Lodström oljemålning

Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning
Georg Lodström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GEORG LODSTRÖM (1915-1972): Blomsterstilleben, signerad Georg Lodström, olja på pannå, ca 46x37 cm

Kuntoraportti

734340

Päivämäärä:

2020-02-06