Supkoppar silver

Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

SUPKOPPAR, 6 st, silver, MGAB 1952, konisk form med dekorerad fotring, invändigt förgyllda, höjd ca 5 cm, total vikt ca 185 g, schatull

Smärre slitage

734349

2020-02-15