Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MARKSLÖJD, golvlampa, 1900-talets andra hälft, björk, ledad fot, skyltmärkt, höjd ca 146 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre ytskador
734360
2020-02-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner